Publications Office of the EU
D-Leipciga: Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

D-Leipciga: Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi

  • Publicēts
    11/06/2011
  • Termiņš
    07/07/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    07/07/2011
  • Piešķirts
    08/08/2011
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45200000 Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
377,349.87 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
445,758.85 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
11 O 70260
Apraksts

Pfosten-Riegel-Konstruktion/Alu-Fenster.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
07/07/2011 11:30
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
377,349.87 EUR
Līguma galīgā vērtība
445,758.85 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.