Publications Office of the EU
Apvienotā Karaliste-Belfāsta: Medicīnas palīgmateriāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Apvienotā Karaliste-Belfāsta: Medicīnas palīgmateriāli

  • Publicēts
    08/09/2017
  • Termiņš
    06/10/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/10/2017
  • Piešķirts
    16/01/2018
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Procurement and Logistics Service
Izpildes vieta
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: United Kingdom
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,960,000.00 GBP
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,480,500.00 GBP
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
9
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Suction devices and tubing.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://etendersni.gov.uk
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/10/2017 15:30
Pircēji
Western Health and Social Care Trust
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.