Publications Office of the EU
Bulgārija-Sofija: Telekomunikāciju infrastruktūras tehniskās apkopes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Bulgārija-Sofija: Telekomunikāciju infrastruktūras tehniskās apkopes pakalpojumi

  • Publicēts
    07/07/2018
  • Termiņš
    30/08/2018
  • Piešķirts
    22/11/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Държавна агенция „Електронно управление”
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50332000 Telekomunikāciju infrastruktūras tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
12,856,869.00 BGN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
12,856,869.00 BGN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

„Поддръжка и експлоатация на изградената инфраструктура по проект: BG161РО001/2.2-01/2011/001 „Развитие на високоскоростен широколентов достъп в БЪЛГАРИЯ посредством изграждането на критична, защитена, сигурна и надеждна обществена ИКТ инфраструктура“, Обособена в следните позиции:
Обособена позиция № 1 — Поддръжка и експлоатация на изградената инфраструктура по проект: BG161РО001/2.2-01/2011/001 „Развитие на високоскоростен широколентов достъп в БЪЛГАРИЯ посредством изграждането на критична, защитена, сигурна и надеждна обществена ИКТ инфраструктура“ — Северна БЪЛГАРИЯ;
Обособена позиция № 2 — Поддръжка и експлоатация на изградената инфраструктура по проект: BG161РО001/2.2-01/2011/001 „Развитие на високоскоростен широколентов достъп в БЪЛГАРИЯ посредством изграждането на критична, защитена, сигурна и надеждна обществена ИКТ инфраструктура“ — Южна БЪЛГАРИЯ.“

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Държавна агенция „Електронно управление”
Nacionālais reģistrācijas numurs: 177098809
Pasta adrese: ул. „Ген. Й. В. Гурко” № 6
Pilsēta: София
NUTS kods BG411
Pasta indekss: 1000
Valsts: BGR
Kontaktpersona: Мартина Митрева, старши експерт в дирекция „Обществени поръчки”
Galvenā adrese: http://e-gov.bg/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.