Publications Office of the EU
Vācija-Buchholz in der Nordheide: Ēku karkasu izbūve - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Buchholz in der Nordheide: Ēku karkasu izbūve

  • Publicēts
    21/07/2023
  • Termiņš
    21/08/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    21/08/2023
  • Piešķirts
    07/09/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Krankenhaus Buchholz und Winsen gemeinnützige GmbH
Izpildes vieta
NUTS code: DE933 Harburg
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE933 Harburg
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45223220 Ēku karkasu izbūve
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
92,448.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
5155/2023
Apraksts

Herstellung von provisorischen Abfangungen als Vorbereitung des bauseitigen Abbruchs eines Anbaus (8-geschossiger Neubau) am Bettenhaus West unter Beibehaltung von Stb.-Deckenstreifen der erforderlichen Flure sowie vorbereitende Maßnahmen im Bestandsgebäude Interims-ZNA, dass der Länge nach angrenzend an das Bettenhaus um ca. 4,60 m rückgebaut wird, um ausreichend Platz für die herzustellende Baugrube des Neubaus zu schaffen.
Im KG des Krankenhauses sind neue Einzelfundamente nach bauseitiger Öffnung der Sohle herzustellen.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://bi-medien.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
21/08/2023 10:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
92,448.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SZIBALSKI Bauunternehmung GmbH
Pasta adrese: Am Hatzberg 4
Pilsēta: Rosengarten, Kreis Harburg
Pasta indekss: 21224
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.