Publications Office of the EU
Nīderlande-Eindhovena: Celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nīderlande-Eindhovena: Celtniecības darbi

  • Publicēts
    03/05/2018
  • Termiņš
    21/05/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Omgevingsdienst Zuidoost-Brabant
Izpildes vieta
NUTS code: NL41 Noord-Brabant
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NL41 Noord-Brabant
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45000000 Celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
104,400.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Om de volledige opdrachtinformatie te kunnen zien dient u een formeel goedgekeurde registratie te hebben op het betreffende Dynamisch Aankoopsysteem.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Omgevingsdienst Zuidoost-Brabant
Pasta adrese: Postbus 8035
Pilsēta: Eindhoven
NUTS kods NL41
Pasta indekss: 5601 KA
Valsts: NLD
Kontaktpersona: Omgevingsdienst Zuidoost-Brabant
Galvenā adrese: https://inhuur.werkeninzuidoostbrabant.nl/Opdracht/Omgevingsdienst-Zuidoost-Brabant/Ervaren-Vergunningverlener-Bouwen/1345
Elektroniski:
https://inhuur.werkeninzuidoostbrabant.nl/Opdracht/Omgevingsdienst-Zuidoost-Brabant/Ervaren-Vergunningverlener-Bouwen/1345
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
104,400.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.