Publications Office of the EU
Apvienotā Karaliste-Glāsgova: Apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Apvienotā Karaliste-Glāsgova: Apdrošināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    22/12/2016
  • Termiņš
    24/01/2017
  • Piešķirts
    31/03/2017
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Elderpark Housing Association
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: UKM8 West Central Scotland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
220,000.00 GBP
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
353,260.00 GBP
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

The Contract is for the provision of general insurance and related services, including claims handling, loss control services, engineering inspections and general programme maintenance and advice as required by Elderpark Housing Association. Bidders are requested to bid for the entire scope of services. The procurement will follow the 2-stage Restricted Procedure, with bidders pre-qualified on the basis of capability, capacity and experience using the attached ESPDs.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.publiccontractsscotland.gov.uk
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
220,000.00 GBP
Līguma galīgā vērtība
353,260.00 GBP
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: JLT Specialty Ltd
Pasta adrese: First Floor — Oakwood, Grove Park Industrial Estate Waltham Road
Pilsēta: Maidenhead
Pasta indekss: SL6 3LW
Valsts: GBR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.