Publications Office of the EU
Zāļu piegāde COC-Ruse EOOD vajadzībām, pa partijām - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Zāļu piegāde COC-Ruse EOOD vajadzībām, pa partijām

  • Publicēts
    28/02/2024
  • Termiņš
    01/04/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    02/04/2024
  • Piešķirts
    23/05/2024
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - РУСЕ ЕООД
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG323 Русе
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33600000 Farmācijas izstrādājumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,385,302.63 BGN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,591,593.70
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
27
Piedāvājuma atsauces numurs
362368
Apraksts

Pasūtījuma priekšmets ir periodiska zāļu piegāde pēc iepriekšēja pieprasījuma sadzīšanas procesa vajadzībām pie COC-Ruse EOOD saskaņā ar pievienoto specifikāciju. Pilnīga informācija par publiskā iepirkuma darbības jomu, apjomu un tehniskajām prasībām ir aprakstīta un reglamentēta tehniskajā specifikācijā.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://app.eop.bg/today/362368
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://app.eop.bg/today/362368
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
02/04/2024 12:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.