Publications Office of the EU
Vācija-Friedrichshafen: Tīkla infrastruktūra - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Vācija-Friedrichshafen: Tīkla infrastruktūra

  • Publicēts
    16/12/2016
  • Termiņš
    13/01/2017
  • Piešķirts
    12/06/2017
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Landratsamt Bodenseekreis
Izpildes vieta
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
32424000 Tīkla infrastruktūra
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
544,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2016003847
Apraksts

Rahmenvertrag Beschaffung neuer IT-Infrastruktur Storage.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Landratsamt Bodenseekreis
Pasta adrese: Glärnischstr. 1-3
Pilsēta: Friedrichshafen
NUTS kods DE147
Pasta indekss: 88045
Valsts: DEU
Galvenā adrese: http://www.bodenseekreis.de/start
Elektroniski:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
544,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Advanced UniByte GmbH
Pasta adrese: Paul-Lechler-Straße 8
Pilsēta: Metzingen
Pasta indekss: 7255
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.