Publications Office of the EU
Austrija-Klagenfurt am Wörthersee: Finanšu un apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Klagenfurt am Wörthersee: Finanšu un apdrošināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    08/09/2017
  • Termiņš
    29/09/2017
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Heta Asset Resolution AG
Izpildes vieta
NUTS code: AT21 Kärnten
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: AT21 Kärnten
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66000000 Finanšu un apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Sale of HETA Asset Resolution Leasing d.o.o. Podgorica and HETA Asset Resolution d.o.o. Podgorica
Apraksts

HETA Asset Resolution AG (‘HETA’), 100 % owned by the Republic of Austria, indirectly holds a 100 % stake in HETA Asset Resolution Leasing d.o.o. Podgorica (‘HARLME’). HARLME, in turn, holds a 100 % stake in HETA Asset Resolution d.o.o. Podgorica (‘HARME’). Both HARLME and HARME are non-regulated entities operating within Montenegro. HETA intends to divest all of its shares in HARLME along with its 100 % stake in HARME via a share deal in a joint, open, transparent, unconditional and non-discriminatory sales process (the ‘Sales Process’). Although the clear preference of HETA is to sell the shares of HARLME to one investor in a single transaction, HETA may allow the bidders to bid separately for the portfolios of both entities. HETA may also decide at a later stage of the process to allow bids solely for parts of the portfolios of the 2 entities.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Heta Asset Resolution AG
Pasta adrese: Alpen-Adria-Platz 1
Pilsēta: Klagenfurt am Wörthersee
NUTS kods AT21
Pasta indekss: 9020
Valsts: AUT
Kontaktpersona: With regard to the portfolio additional information can be obtained from the marketing materials of HETA's Financial advisor, Deloitte Financial Advisory GmbH (‘Deloitte’), and on the website www.aaaplatform.com or www.heta.me; Mr Laszlo Posfay, E-mail: lposfay@deloittece.com, +36 30 682 8275
Galvenā adrese: www.aaaplatform.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.