Publications Office of the EU
FARM F116-2025 - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

FARM F116-2025

  • Piešķirts
    17/09/2025
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Servicio Navarro de Salud-Osasunbidea
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES220 Navarra
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33000000 Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
790,875.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
FARM F116-2025
Apraksts

Acuerdo Público de Adquisición de Medicamentos exclusivos (FARM F116-2025) para el suministro de los medicamentos exclusivos con destino a los servicios de farmacia de los centros dependientes del Servicio Navarro de Salud-Osasunbidea.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: No ha existido selección por parte del órgano de contratación, dado que únicamente un proveedor puede suministrar el medicamento por estar sometido a protección de patente.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
790,875.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: CHIESI ESPAÑA, S.A.U.
Pasta adrese:
Pilsēta: L'Hospitalet de Llobregat
Pasta indekss: 08908
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.