Publications Office of the EU
CZ-Ostrava: Mērierīces un kontroles ierīces - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Ostrava: Mērierīces un kontroles ierīces

  • Publicēts
    10/03/2012
  • Termiņš
    12/03/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    12/03/2012
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Izpildes vieta
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38424000 Mērierīces un kontroles ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,326,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
INEF/2011/08ZV
Apraksts

Předmětem veřejné zakázky je dodávka měřících smyček ve specifikaci dle jednotlivých částí veřejné zakázky a zadávací dokumentace.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Nacionālais reģistrācijas numurs: 619 89 100
Pasta adrese: 17. listopadu 15/2172
Pilsēta: Ostrava
Pasta indekss: 702 00
Valsts: CZE
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
12/03/2012 14:30
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
3,326,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.