Publications Office of the EU
Francija-Choisy-le-Roi: Audzes uzturēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Choisy-le-Roi: Audzes uzturēšanas pakalpojumi

  • Piešķirts
    17/01/2022
  • Publicēts
    14/10/2022
  • Termiņš
    14/11/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/11/2022
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
ville de Choisy le Roi
Izpildes vieta
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77211500 Audzes uzturēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,000,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2023 - ENTRETIEN PATRIMOINE ARBORE
Apraksts

le présent marché porte sur : les prestations d'entretien du patrimoine arboré de la commune de Choisy le Roi, tant sur le domaine public que sur le domaine privé communal (élagage, abattage, élimination mécanique de gui, lianes et autres espèces envahissantes, haubanage, élimination mécanique de parasites...)

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_a7WrJXkIGt
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/11/2022 15:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,000,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
1,000,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: smda
Pasta adrese: 28 rue roger hennequin
Pilsēta: Trappes
Pasta indekss: 78190
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.