Publications Office of the EU
Francija-Cherbourg-en-Cotentin: Āra apgaismojums - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Cherbourg-en-Cotentin: Āra apgaismojums

  • Publicēts
    15/01/2021
  • Termiņš
    15/02/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/02/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Cherbourg-en-Cotentin
Izpildes vieta
NUTS code: FRD12 Manche
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRD12 Manche
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
31527200 Āra apgaismojums
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
350,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Location de matériels d'illumination.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://www.marches-publics.info
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/02/2021 12:01
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
350,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.