Publications Office of the EU
Norvēģija-Trondheim: Vides monitorings, izņemot būvniecībai - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Trondheim: Vides monitorings, izņemot būvniecībai

  • Piešķirts
    25/04/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Miljødirektoratet
Izpildes vieta
NUTS code: NO Norge
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NO Norge
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90711500 Vides monitorings, izņemot būvniecībai
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
11,000,000.00 NOK
Piedāvājuma atsauces numurs
2019/5403
Apraksts

The programme for terrestrial nature monitoring (TOV) is a research and monitoring programme that generates unique monitoring data for long time series. It has been in operation since 1990 and comprises integrated nature monitoring with an emphasis on normal types of nature in boreal birch woods, boreal spruce woods and alpine areas. The programme was started to improve knowledge of the effects of pollution, nitrogen fertilisation and environmental toxins in terrestrial eco-systems. The aim was to highlight whether pollution affected plants and animals on a population and social level in normal Norwegian nature. Now more focus is put on climate changes as an important influence factor. The programme also includes area representative monitoring of bird stock in different areas nationwide. The programme's fixed field stations include studies of soil, field vegetation, epiphytes on trees, stock studies of birds and mammals, and surveys of environmental toxins in selected organisms/food chains.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not specified
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
11,000,000.00 NOK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Norsk institutt for naturforskning
Pasta adrese: Postboks 5685 Torgarden
Pilsēta: Trondheim
Pasta indekss: 7485
Valsts: NOR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.