Publications Office of the EU
Spānija-Cuenca: Notekūdeņu nosēdumu aizvākšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Cuenca: Notekūdeņu nosēdumu aizvākšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    06/08/2016
  • Termiņš
    19/09/2016
  • Piešķirts
    12/12/2016
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Izpildes vieta
NUTS code: ES España
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90513600 Notekūdeņu nosēdumu aizvākšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
432,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
168,894.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
CA01/16
Apraksts

Servicio de retirada de lodos biológicos de la EDAR de Cuenca y su aplicación agrícola.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Pasta adrese: Plaza de España, s/n
Pilsēta: Cuenca
Pasta indekss: 16001
Valsts: ESP
Piedāvājumus var iesniegt
Not specified
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
432,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
168,894.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Aquambiente Servicios para el Sector del Agua, S.A.U.
Pasta adrese:
Pilsēta:
Pasta indekss:
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.