Publications Office of the EU
Polija-Vroclava: Autoostu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Vroclava: Autoostu pakalpojumi

  • Publicēts
    08/10/2014
  • Termiņš
    12/12/2014
  • Piešķirts
    16/02/2015
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta
Izpildes vieta
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
63712100 Autoostu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,315,648.46 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,938,426.12 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
TXZ/EEIP/217/2014
Apraksts

1. Zakres usług stanowiących przedmiot zamówienia obejmuje:
a)utrzymanie w czystości i należytym stanie estetycznym (w tym dokładne mycie i bieżące usuwanie nielegalnych reklam, ogłoszeń, napisów, graffiti, itp.) obiektów wyposażenia przystanków oraz mebli miejskich pozostających w zarządzie Zamawiającego, a w szczególności:
— słupków przystankowych ze znakami D-15 i D-17 oraz gablotami informacyjnymi,
— pylonów przystankowych, paneli informacyjnych i paneli z nazwą przystanku,
— ławek wolnostojących zamontowanych na przystankach,
— gablot informacyjnych w wiatach i gablot wolnostojących,
— wiat i kompleksów przystankowych,
— mebli miejskich,
— urządzeń Dynamicznej Informacji Pasażerskiej;
b)utrzymanie należytego stanu technicznego obiektów, zapewniającego bezpieczeństwo pasażerom i innym uczestnikom ruchu;
c)utrzymywanie należytego stanu technicznego instalacji elektrycznej w wiatach oraz niezwłoczne zabezpieczanie ich w przypadku uszkodzeń (granicą eksploatacji instalacji elektrycznej jest zacisk wyjściowy zabezpieczenia znajdującego się w słupie oświetlenia ulicznego);
d)niezwłoczne zabezpieczenie obiektów w przypadku uszkodzeń oraz zniszczeń powstałych wskutek wandalizmu, kolizji drogowych lub działania sił przyrody;
e)wykonanie nowych słupków przystankowych, ławek, gablot informacyjnych oraz ich elementów;
f) wykonanie konstrukcji wiat przystankowych;
g)montaż i demontaż obiektów oraz ich elementów;
h)naprawę i remont obiektów, w tym kompleksowy remont konstrukcji ścian i dachów wiat przystankowych;
i)wykonanie i naprawę utwardzeń gruntu w obrębie wiat przystankowych;
j)wykonywanie nad rowami i przy rowach konstrukcji z betonu zbrojonego, celem ustawienia wiaty na przystanku;
k)wykonanie instalacji elektrycznej do wiat przystankowych na podstawie dostarczonego przez Zamawiającego projektu wykonawczego;
l)naprawę instalacji elektrycznej do wiat przystankowych;
m)ustawianie i demontaż tymczasowych słupków przystankowych i tymczasowych ławek wolnostojących oraz zakładanie i zdejmowanie pokrowców zasłaniających znaki D-15 i D-17;
n)umieszczanie w gablotach informacyjnych rozkładów i informacji dotyczących linii autobusowych funkcjonujących poza komunikacją miejską organizowaną przez Gminę Wrocław (np. przewoźników PKS);
o) naprawę i remont mebli miejskich.
2 .Zamawiający zamierza udzielić zamówień uzupełniających polegających na powtórzeniu czynności wymienionych w Sekcji II.1.5) pkt 1 ogłoszenia.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta
Pasta adrese: ul. Długa 49
Pilsēta: Wrocław
Pasta indekss: 53-633
Valsts: POL
Kontaktpersona: Biuro Obsługi Interesanta, bud.B, pok. nr 1
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.