Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Atmiņas ierīces un lasītāji - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Varšava: Atmiņas ierīces un lasītāji

  • Publicēts
    05/08/2022
  • Termiņš
    01/09/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    01/09/2022
  • Piešķirts
    10/11/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Izpildes vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL Polska
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30233000 Atmiņas ierīces un lasītāji
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
305,600.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
372,000.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
ZWiDIT.2610.11.2022.283.KSL
Apraksts

Przedmiotem Zamówienia, jest:
1) Dostawa fabrycznie nowego Sprzętu:
a) Macierzy dyskowej – 1 szt.
b) Deduplikatora danych – 1 szt.
2) Udzielenie przez Wykonawcę gwarancji i zapewnienie w jej ramach serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony Sprzęt;
3) Dostarczenie przez Wykonawcę Dokumentacji dostarczonego Sprzętu.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Nacionālais reģistrācijas numurs: 521-04-17-157
Pasta adrese: ul. Kolska 12
Pilsēta: Warszawa
NUTS kods PL
Pasta indekss: 01-045
Valsts: POL
Galvenā adrese: www.nask.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
01/09/2022 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
305,600.00 PLN
Līguma galīgā vērtība
372,000.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: BCODERS S.A.
Pasta adrese: Owczarska 7
Pilsēta: Warszawa
Pasta indekss: 01-351
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.