Publications Office of the EU
Polija-Gdaņska: Ceļojumu biļešu un komplekso ceļojumu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Gdaņska: Ceļojumu biļešu un komplekso ceļojumu pakalpojumi

  • Piešķirts
    22/10/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej
Izpildes vieta
NUTS code: PL63 Pomorskie
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
63512000 Ceļojumu biļešu un komplekso ceļojumu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,263,021.46 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
MZKZG/ZP/WR/2/21
Apraksts

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. na rzecz Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. biletów metropolitalnych umożliwiających realizację przejazdów przez pasażerów posiadających emitowane przez MZKZG bilety oraz zasad dokonywania z MZK Wejherowo sp. z o.o. rozliczeń z tego tytułu w okresie od dnia 01 stycznia 2022 roku do dnia 31 grudnia 2022 roku.
2. Rozkładowe przewozy pasażerskie dla pasażerów posiadających emitowane przez MZKZG bilety metropolitalne będą realizowane autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. na obszarze następujących Gmin i Miast- członków MZKZG:
a) Gmina Luzino;
b) Gmina Miasta Wejherowo;
c) Gmina Miasta Reda;
d) Gmina Miasta Rumia;
e) Gmina Wejherowo.
3. W wykonaniu przedmiotu niniejszego zamówienia MZK będzie zobowiązany, w szczególności, do:
a) honorowania przejazdu osób i ich bagażu na podstawie biletów metropolitalnych w środkach transportu wymienionych w ust. 2, na liniach realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej, w granicach obszaru opisanego w ust. 2;
b) zapewnienia kontroli biletów metropolitalnych uprawniających do przejazdów komunikacją miejską MZK;
c) zapewnienia kontroli dokumentów uprawniających, zgodnie z uchwałą Zgromadzenia MZKZG numer 8/2021 z dnia 30 czerwca 2021 r. [z późn. zm.], oraz z uchwałą Zarządu MZKZG numer 35/2021 z dnia 10 sierpnia 2021 r. [ z późn. zm.], do przejazdów na podstawie metropolitalnych biletów ulgowych;
d) rozpatrywania skarg i wniosków dotyczących transportu zbiorowego na liniach realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej w granicach obszaru opisanego w ust.2;
e) przekazywania MZKZG informacji związanych z funkcjonowaniem realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej;
f) przekazywania podróżnym informacji o wprowadzanych przez MZKZG ofertach korzystania
z komunikacji miejskiej;
g) informowania o zintegrowanym transporcie publicznym na obszarze działania MZKZG.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not specified
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
2,263,021.46 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo sp. z o.o.
Pasta adrese: ul.Tartaczna 2
Pilsēta: Wejherowo
Pasta indekss: 84-200
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.