Publications Office of the EU
Beļģija-Turnē: Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Beļģija-Turnē: Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti

  • Publicēts
    02/06/2018
  • Atcelts
    07/06/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/07/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Agence intercommunale IDETA Scrl
Izpildes vieta
NUTS code: BE328 Arr. Tournai-Mouscron
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BE328 Arr. Tournai-Mouscron
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09000000 Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
T1806FENE
Apraksts

L’agence de développement économique IDETA, l’Asbl Bébé Boulot, le Nautisport, Notélé, et le CRP «Les Marronniers» se sont regroupés au sein d’une centrale d'achats pour assurer leur approvisionnement en énergie pour les 4 années à venir (2019 à 2022).
Bien qu'IDETA est l'attributaire du présent marché, les factures seront à émettre directement auprès des différents pouvoirs adjudicateurs faisant partie de la présente centrale d'achats.
Le marché a pour objet principal la fourniture de la puissance et de l’énergie électrique en basse et haute tensions aux points de prélèvements actuels et futurs repris de manière indicative dans le cahier des charges ainsi que la fourniture de gaz en basse pression, aux points de prélèvements actuels et futurs.
Le marché est divisé en 2 lots comme suit:
Lot 1 — la fourniture de la puissance et de l’énergie électrique en moyenne tension et basse tension ainsi que le rachat d’énergie verte ...(voir documents du marché).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://eten.publicprocurement.be
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/07/2018 12:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.