Publications Office of the EU
Francija-Poitiers: Celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Poitiers: Celtniecības darbi

  • Publicēts
    30/01/2018
  • Termiņš
    06/03/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    07/03/2018
  • Piešķirts
    16/05/2018
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Grand poitiers communaute urbaine
Izpildes vieta
NUTS code: FRI34 Vienne
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRI34 Vienne
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45000000 Celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
25,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
300,000,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
14
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Entretien et amélioration du patrimoine bâti.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-securises.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
07/03/2018 09:00
Pircēji
Ville de Poitiers
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.