Publications Office of the EU
Francija-Noirmoutier-en-l'Île: Kanalizācijas darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Noirmoutier-en-l'Île: Kanalizācijas darbi

  • Piešķirts
    24/03/2017
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: FRG05 Vendée
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45232410 Kanalizācijas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
124,544.90 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2017-003-M-AST
Apraksts

La consultation concerne:
l'exécution des travaux de réhabilitation sans tranchée d'un réseau d'eaux usées dans les allées suivantes: allée des Arbousiers, allée des Lutins et allée des Sorbets, sur la Commune de Noirmoutier-en-l'Île, sur linéaire de 600 ml. Il y aura également mise en place de 13 tabourets à passage direct sur les branchements existants en amiante-ciment en tranchées ouvertes, la réparation d'une casse sur le réseau principal en amiante-ciment. Il y aura également la condamnation de tronçons qui seront mis hors service par la mise en œuvre de coulis de béton.
Les variantes ne sont pas autorisées.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
124,544.90 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: DLE Ouest
Pasta adrese: 5 rue de la Catalogne
Pilsēta: La Chapelle-sur-Erdre
Pasta indekss: 44240
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.