Publications Office of the EU
Francija-Clermont Ferrand: Ceļu būvdarbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Clermont Ferrand: Ceļu būvdarbi

  • Piešķirts
    05/11/2021
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Conseil départemental du PUY-DE-DOME
Izpildes vieta
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45233120 Ceļu būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
538,863.15 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

RD 906 Travaux en traverse de NERONDE S/DORE

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Pircēji
Commune de NERONDE S/DORE
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
538,863.15 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: COLAS FRANCE
Pasta adrese:
Pilsēta: GERZAT
Pasta indekss:
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.