Publications Office of the EU
Francija-Tulona: Uzkopšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Tulona: Uzkopšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    19/06/2020
  • Termiņš
    31/07/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/08/2020
  • Piešķirts
    03/11/2020
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Mindef/EMA/DC SCA/PFAF SE
Izpildes vieta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRL05 Var
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,571,320.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,724,800.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
DAF_2020_000844
Apraksts

Nettoyage des locaux, de la vitrerie, prestations de plonge (laverie) nettoyage des locaux de plonge et de restauration de divers organismes militaires relevant du groupement de soutien de la base de défense de Marseille/Aubagne (soutien courant) et des bâtiments hébergement et hôtellerie gérés par les Établissements publics administratifs (EPA sur fonds propres) le cercle mess de la base de défense de Marseille/Aubagne et le cercle mixte de la légion étrangère situé à Aubagne — trois postes. Les informations relatives aux prestations forfaitaires à effectuer ainsi qu'au nombre de repas servis dans tous les centres de restauration sont mentionnées dans les CT et les volets A à C du CCTP.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/08/2020 09:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
3,571,320.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
3,724,800.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Atalian Proprété PACA
Pasta adrese: 151 avenue des Aygalades
Pilsēta: Marseille
Pasta indekss: 13015
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.