Publications Office of the EU
Spānija-Valladolid: Speciālās izglītības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Valladolid: Speciālās izglītības pakalpojumi

  • Piešķirts
    06/09/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Consejería de Educación de la Junta de Castilla y León
Izpildes vieta
NUTS code: ES418 Valladolid
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES418 Valladolid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
80340000 Speciālās izglītības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
609,390.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
589,626.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
A2019/008014
Apraksts

Servicio de apoyo específico con destino a alumnado con discapacidad auditiva usuario de lengua de signos española en centros docentes públicos de la Comunidad de Castilla y León.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not applicable
Paredzamā vērtība
609,390.00
Līguma galīgā vērtība
589,626.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Federación de asociaciones de padres y amigos del sordo de Castilla y León y la Asociación para la reeducación auditiva de niños sordos de Burgos
Pasta adrese: C/ Fuente Lugarejos, 5
Pilsēta: Burgos
Pasta indekss: 09001
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.