Publications Office of the EU
Nīderlande-Amsterdama: Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nīderlande-Amsterdama: Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    24/04/2023
  • Termiņš
    26/05/2023
  • Piešķirts
    14/08/2023
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Universiteit van Amsterdam
Izpildes vieta
NUTS code: NL Nederland
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NL Nederland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66516000 Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
200,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

De huidige bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering (AVB) loopt af op 1 oktober 2023. In principe beslaat de duur van de nieuw af te sluiten Overeenkomst een periode van 24 maanden, met daarna een optie tot jaarlijkse stilzwijgende verlenging telkens van 12 maanden van maximaal twee maal één jaar.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://s2c.mercell.com/today/36195
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Pircēji
Hogeschool van Amsterdam
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
200,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
1.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Allianz Benelux
Pasta adrese: Coolsingel 120
Pilsēta: Rotterdam
Pasta indekss: 3011AG
Valsts: NLD
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.