Publications Office of the EU
WCCC25 068 dizaina komanda bijušajai Īrijas Bankai Lismore - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

WCCC25 068 dizaina komanda bijušajai Īrijas Bankai Lismore

  • Publicēts
    04/04/2025
  • Termiņš
    02/05/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    02/05/2025
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Waterford City and County Council_103683
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: IE052 South-East
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71221000 Ēku arhitektūras pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
100,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Voterfordas pilsētas un grāfistes padome vēlas iegādāties arhitekta vadītu daudznozaru dizaina komandu bijušajai Īrijas Bankas ēkai Lismorā. Izraudzītajam pretendentam būs jāpabeidz iekšējā projekta izkārtojums, jāsagatavo konkursa dokumenti, jāuzrauga un jāpārvalda būvniecības posms un jāveic PSDP un darba devēju pārstāvja pienākumi. Nepieciešamajā komandā būs šādi prasmju kopumi: arhitekts un darba devēju pārstāvis ainavu arhitekts, civilais/strukturālais inženieris, daudzuma mērnieks vai projekta vadītājs projektēšanas procesam.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
02/05/2025 16:30
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
100,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.