Publications Office of the EU
Krāsojošs pirkums, kura pamatā ir vērtības elektronisks kartons - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Krāsojošs pirkums, kura pamatā ir vērtības elektronisks kartons

  • Publicēts
    30/03/2026
  • Termiņš
    08/05/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    08/05/2026
  • Piešķirts
    08/06/2026
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
COMPANIA DE APA OLT SA
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO414 Olt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09130000 Nafta un destilāti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,132,231.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,949,480.00 RON
Piedāvājuma atsauces numurs
2026/1/21307548
Apraksts

Līguma priekšmets ir dīzeļdegvielas un benzīna piegāde sūknim, pamatojoties uz elektroniskajām kartēm ar piegādes staciju pārklājumu visā valstī. Dienu skaits, līdz kuram ieinteresētie ekonomikas dalībnieki var pieprasīt paskaidrojumus pirms piedāvājumu/kandidātu iesniegšanas termiņa, ir 19 dienas pirms piedāvājumu iesniegšanas termiņa. Līgumslēdzējs skaidri un pilnīgi atbild uz visiem pieprasījumiem sniegt paskaidrojumus/papildu informāciju šādi: - 25 dienas pirms piedāvājumu iesniegšanas termiņa attiecībā uz precizējumu pieprasījumiem, kas iesniegti 34 dienas pirms piedāvājumu iesniegšanas termiņa; - 11 dienas pirms piedāvājumu iesniegšanas termiņa attiecībā uz precizējumu pieprasījumiem, kas iesniegti 19 dienas pirms piedāvājumu iesniegšanas termiņa.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.e-licitatie.ro
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.e-licitatie.ro
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
08/05/2026 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Distanta dintre statiile peco si localitatiele in care entitatea contractanta detine sedii. Punctaj total: maxim 80 puncte.
Paredzamā vērtība
4,132,231.00 RON
Līguma galīgā vērtība
3,949,480.00 RON
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ROMPETROL DOWNSTREAM
Pasta adrese:
Pilsēta: Bucuresti
Pasta indekss: 013702
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.