Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Autovadīšanas simulatori - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Varšava: Autovadīšanas simulatori

  • Publicēts
    13/09/2014
  • Termiņš
    03/11/2014
  • Piešķirts
    15/12/2017
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Inspektorat Uzbrojenia
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34151000 Autovadīšanas simulatori
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
22,080,017.34 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
IU/131/X-89/ZO/NZO/DOS/SS/2014
Apraksts

1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa w 2015 roku symulatora/trenażera dla kierowcy czołgu Leopard 2A4 w ilości 3 szt.
2. Wyrób musi zostać wykonany według dokumentacji technicznej producenta i odpowiadać wymaganiom
W niej zawartym, jak również wymaganiom określonym w SIWZ.
3. Wyroby powinny być pierwszej kategorii, nowe, wyprodukowane w roku dostawy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie określony w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, którą Wykonawcy otrzymają wraz z zaproszeniem do składania ofert wstępnych.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
22,080,017.34 PLN
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „Obrum” Sp. z o.o.
Pasta adrese: ul. Toszecka 102
Pilsēta: Gliwice
Pasta indekss: 44-117
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.