Publications Office of the EU
Spānija-Valensija: Ceļu uzturēšanas darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Valensija: Ceļu uzturēšanas darbi

  • Publicēts
    19/05/2017
  • Termiņš
    29/06/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    28/07/2017
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Conselleria de Vivienda, Obras Públicas y Vertebración del Territorio
Izpildes vieta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45233141 Ceļu uzturēšanas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
42,996,908.71 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
2017/30/23
Apraksts

Conservación, reparación, adecuación, señalización, balizamiento, alumbrado y jardinería carreteras de la Conselleria de Vivienda, Obra Públicas y Vertebración del Territorio, Valencia centro y Valencia sur.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
28/07/2017 14:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.