Publications Office of the EU
Jumta seguma ieklāšanas darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Jumta seguma ieklāšanas darbi

  • Piešķirts
    29/02/2024
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Kreisausschuss des Landkreises Darmstadt-Dieburg für den Eigenbetrieb Da-Di-Werk Gebäude
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
69,193.75 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
23-2-009/23007233/A23/DA
Apraksts

Galvenie daudzumi LV "Esošo ēku jumta darbi 004 un 005 (Zviedrija un Buxbaumbau)": - Jumta seguma nojaukšana ar UK (neapgrūtināta): 307 m2 – Gofrētā šķiedru cementa pārklāšanas ar UK atkārtota montāža: apm. 307 m2 - santehnikas darbi, notekcaurules montāžas loksne, piekaramās jumta notekcaurules: 50 - Nokrišņu caurule DN70: 31 m - jauna montāžas jumta gaismas sloksne l/b apm. 3, 75/1,10m, h= 55 cm: 1 gabals

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Preis
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
69,193.75 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Erich Vogler GmbH & Co. Industriebedachungen und Flachdachbau KG
Pasta adrese:
Pilsēta: Frankfurt am Main
Pasta indekss: 60488
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.