Publications Office of the EU
Vācija-Greifswald: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Greifswald: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    05/07/2022
  • Termiņš
    01/08/2022
  • Piešķirts
    12/12/2022
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Landkreis Vorpommern-Greifswald, SG Zentrale Vergabestelle
Izpildes vieta
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
600,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Der Landkreis Vorpommern-Greifswald schreibt im Verhandlungsverfahren mit Teilnahmewettbewerb die Planungsleistungen für das Los 2 Leitstellenplanung, im Rahmen des Neubaus des Gefahrenabwehrzentrums in Greifswald (GAZ) europaweit aus. In Zusammenhang sollen die Räume für die ILS sowie den Führungsstab (FüSt.) neu errichtet werden. In das GAZ ziehen neben ILS und FüSt. die Brandschutzdienststelle des Landkreises mit den Bereichen Vorbeugender und Abwehrender Brandschutz sowie Katastrophenschutz und der Eigenbetrieb Rettungsdienst (Verwaltung, Telenotarztzentrale und ärztliche Leitung des Rettungsdienstes im Landkreis).
Der Auftrag bezieht sich ausdrücklich ausschließlich auf Planungsleistungen für die ILS und den Führungsstab.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.subreport.de/E38393864
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
600,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
1.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: AWADES GmbH & Co. KG
Pasta adrese: Höftersbusch 1
Pilsēta: Lengerich
Pasta indekss: 49838
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.