Publications Office of the EU
Beļģija-Antverpene: Ugunsdzēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Beļģija-Antverpene: Ugunsdzēšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    22/11/2018
  • Termiņš
    20/12/2018
  • Piešķirts
    20/12/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    20/12/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Hogere Zeevaartschool Antwerpen
Izpildes vieta
NUTS code: BE Belgique/België
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
75251100 Ugunsdzēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
12,549.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
HZS-AFF20192020B-F03_0
Apraksts

De HZS is op zoek naar een samenwerking om advanced fire fighting aan haar studenten aan te kunnen bieden.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=HZS-AFF20192020B-F02
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
20/12/2018 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
12,549.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Campus Vesta APB
Pasta adrese: Oostmalsesteenweg 75
Pilsēta: Ranst
Pasta indekss: 2520
Valsts: BEL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.