Publications Office of the EU
Francija-Dives-sur-Mer: Apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Dives-sur-Mer: Apdrošināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    08/09/2017
  • Termiņš
    09/10/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/10/2017
  • Piešķirts
    13/12/2017
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
CC Normandie Cabourg pays d'Auge
Izpildes vieta
NUTS code: FRD11 Calvados
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR France
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
711,341.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
0117013
Apraksts

Assurance collective statutaire des agents permanents (titulaires et stagiaires) affiliés à la CNRACL de la Communauté de communes Normandie Cabourg pays d'Auge

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://demat.centraledesmarches.com/7034219
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/10/2017 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
711,341.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: CIGAC
Pasta adrese:
Pilsēta: Lyon
Pasta indekss: 69338
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: Groupama centre manche
Pasta adrese:
Pilsēta: Chartres
Pasta indekss: 28008
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.