Publications Office of the EU
AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI GESTIONE DELL'ASILO NIDO F. GIANNONE ANNO EDUCATIVO 2026/2027" PER CONTO DEL COMUNE DI ACRI (CS). CUP: G21H26000150001 - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI GESTIONE DELL'ASILO NIDO F. GIANNONE ANNO EDUCATIVO 2026/2027" PER CONTO DEL COMUNE DI ACRI (CS). CUP: G21H26000150001

  • Publicēts
    09/07/2026
  • Termiņš
    24/07/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/07/2026
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Centrale Unica di Committenza - Comuni Associati di Acri e Bisignano
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITF61 Cosenza
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85312100 Dienas aprūpes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
379,278.64 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI GESTIONE DELL'ASILO NIDO F. GIANNONE ANNO EDUCATIVO 2026/2027" PER CONTO DEL COMUNE DI ACRI (CS). CUP: G21H26000150001

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://portaleappalti-comune-acri.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G00104
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://portaleappalti-comune-acri.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G00104
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/07/2026 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: PRESENTAZIONE DEL PROGETTO E QUALITA' DEL MODELLO DI ORGANIZZAZIONE E GESTIONE
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 20
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: PROGETTO EDUCATIVO
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 40
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: ATTIVITA' ED OFFERTE AGGIUNTIVE, INTEGRATIVE O MIGLIORATIVE DEL SERVIZIO
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: GESTIONE DEL PERSONALE
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: CERTIFICAZIONE DI QUALITA'
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: ECONOMICA
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 20
Paredzamā vērtība
379,278.64 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.