Publications Office of the EU
426 _OEM rezerves daļas HKL 2026-2033 - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

426 _OEM rezerves daļas HKL 2026-2033

  • Piešķirts
    15/07/2026
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
WIENER LINIEN GmbH & Co KG
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: AT130 Wien
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
42512300 Apkures, ventilācijas un klimatkontroles ierīču komplekti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,272,268.00
Piedāvājuma atsauces numurs
172161
Apraksts

OEM apkures, gaisa kondicionēšanas un ventilācijas rezerves daļu iegāde no Liebherr ULF un V-automašīnām

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Billigstbieter
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 100
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
1,272,268.00
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Liebherr-Transportation Systems GmbH & Co KG
Pasta adrese:
Pilsēta: Korneuburg
Pasta indekss: 2100
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.