Publications Office of the EU
Polija-Firlej: Saules kolektori siltuma ražošanai - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Polija-Firlej: Saules kolektori siltuma ražošanai

  • Publicēts
    20/06/2017
  • Termiņš
    02/08/2017
  • Piešķirts
    26/09/2017
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gmina Firlej
Izpildes vieta
NUTS code: PL81 Lubelskie
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL81 Lubelskie
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09331100 Saules kolektori siltuma ražošanai
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,782,028.06 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
5,080,308.57 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
BROK.271.3.2017
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych oraz kotłów na biomasę na terenie Gminy Firlej”, która jest realizowana w ramach projektu „Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Firlej”.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Gmina Firlej
Pasta adrese: ul. Rynek 1
Pilsēta: Firlej
NUTS kods PL81
Pasta indekss: 21-136
Valsts: POL
Kontaktpersona: Piotr Kasperek
Galvenā adrese: http://www.firlej.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.