Publications Office of the EU
Polija-Tarnów: Vispārējie cauruļvadu būvdarbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Tarnów: Vispārējie cauruļvadu būvdarbi

  • Publicēts
    21/05/2014
  • Termiņš
    06/06/2014
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/06/2014
  • Piešķirts
    27/06/2014
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: PL217 Tarnowski
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45231100 Vispārējie cauruļvadu būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
135,990.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
147,297.42 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
12
Piedāvājuma atsauces numurs
PN/9.2/35/2014/B
Apraksts

I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Prace będą polegać na wykonaniu przejść pod ulicami zlokalizowanymi w granicach administracyjnych miasta Tarnowa dwoma rurami stalowymi o średnicach i długościach zgodnych z wymaganiami projektu. [Zakres prac zgodny z Załącznikiem Nr 1 do SIWZ obejmującym wskazanie zakresu przedmiotowego zamówienia - zadania od 1 do 12, mapy z przebiegiem sieci oraz profile podłużne.
Rury stalowe (osłonowe) o długościach handlowych dostarcza Zamawiający. Połączenia spawane rur osłonowych realizuje Wykonawca.
Zadanie 1
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od punktu Z-7 do punktu Z-8 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 813 (długość przewiertu 12 m) i fi910 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 2
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory P-1 do punktu Z-1 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 323 (długość przewiertu 10 m).
Zadanie 3
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-6 do punktu Z-9 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 323 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 4
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-15 do punktu Z-16 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 273 (długość przewiertu 8 m).
Zadanie 5
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-21 do punktu Z-22 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 273 (długość przewiertu 8 m).
Zadanie 6
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-14 d do punktu Z-15 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 813/910 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 7
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (1), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-5 do Z-6 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 8
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (2), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-8 do Z-9 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 8 mb
Zadanie 9
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (3), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-21 do Z-22 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 10
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (4), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-31 do Z-31a - średnica rury przewiertowej fi 323 – długość przewiertu: 11 mb
Zadanie 11
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (5), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-62 do Z-62a - średnica rury przewiertowej fi 323 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 12
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (6), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-53 do budynku nr 4 - średnica rury przewiertowej fi 273 – długość przewiertu: 8 mb
II. Roboty budowlane – przejścia pod drogami wyspecyfikowane w zadaniach od nr 1 do nr 12 wykonywane będą w ramach zadania współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, oś priorytetowa 9 "Infrastruktura Energetyczna Przyjazna Środowisku i Efektywność Energetyczna", działanie 9.2 „Efektywna dystrybucja energii”, projekt pn. „Ograniczenie strat i poprawa pewności dostaw ciepła poprzez modernizację sieci ciepłowniczej w Tarnowie”.
III. I. Wykonawca realizujący zamówienie zobowiązany jest do wykonywania swoich zadań z należytą starannością, zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej oraz zgodnie z wytycznymi Zamawiającego.
III.II. Zamawiający dostarczy na swój koszt wszystkie plany czasowej organizacji ruchu zatwierdzone przez kompetentny organ, które warunkują rozpoczęcie prac w obrębie każdego z zadań.
III.III. Zamawiający wymaga przed złożeniem oferty przez Wykonawcę przeprowadzenia wizji lokalnej terenu, na którym Wykonywane będą prace objęte przedmiotem zamówienia.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/06/2014 10:15
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.