Publications Office of the EU
Bulgārija-Sofija: Elektrība - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgārija-Sofija: Elektrība

  • Publicēts
    30/09/2022
  • Termiņš
    31/10/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    01/11/2022
  • Piešķirts
    05/01/2023
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Държавна агенция за бежанците при Министерския съвет
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09310000 Elektrība
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,240,390.00 BGN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,690,390.00 BGN
Piedāvājuma atsauces numurs
ФУМИ-67/12.08.2022г.
Apraksts

Обществената поръчка има за цел да бъде избран доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група, като се сключи договор за комбинирани услуги по смисъла на чл. 20 от Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://app.eop.bg/today/234082
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
01/11/2022 14:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
2,240,390.00 BGN
Līguma galīgā vērtība
1,690,390.00 BGN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Електрохолд Трейд ЕАД
Pasta adrese: пл. Позитано №.2 ет.7, офис 7
Pilsēta: гр. София
Pasta indekss: 1000
Valsts: BGR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.