Publications Office of the EU
Suivi du progiciel E-Sedit RH de gestion des ressources humaines - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suivi du progiciel E-Sedit RH de gestion des ressources humaines

  • Piešķirts
    04/08/2025
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Département de l'Ain
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK21 Ain
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
300,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2025040N0
Apraksts

Suivi du progiciel E-Sedit RH de gestion des ressources humaines

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Le prix est le seul critère d'attribution.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 100
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
300,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: BERGER-LEVRAULT
Pasta adrese:
Pilsēta: Boulogne-Billancourt
Pasta indekss: 92100
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.