Publications Office of the EU
Francija-Parīze: Aptaujas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Parīze: Aptaujas pakalpojumi

  • Publicēts
    02/09/2017
  • Termiņš
    13/10/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    13/10/2017
  • Piešķirts
    18/12/2017
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ministère chargé du travail
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR France
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79311000 Aptaujas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
100,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
99,100.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
M-2017-05
Apraksts

Le présent marché a pour objet la réalisation d'une étude qualitative basée sur deux régions visant à apporter des éléments d'analyse sur les effets possibles du CPF concernant l'accès à la formation des personnes en recherche d'emploi et des salariés, les changements induits sur les pratiques de terrain liées à l'orientation et à la prescription de formation, ou encore les éventuelles évolutions des pratiques institutionnelles de gouvernance, de la régulation financière du dispositif et de l'offre de formation.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=345671&orgAcronyme=e8r
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
13/10/2017 14:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
100,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
99,100.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Pluricite
Pasta adrese: 1 cours de Verdun Gensoul
Pilsēta: Lyon
Pasta indekss: 69002
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: Itinere conseil
Pasta adrese: 34 rue Jean Broquin
Pilsēta: Lyon
Pasta indekss: 69006
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.