Publications Office of the EU
Uzkopšanas pakalpojumi SC APT SA Braila piederošajās darba vietās - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Uzkopšanas pakalpojumi SC APT SA Braila piederošajās darba vietās

  • Publicēts
    09/07/2024
  • Termiņš
    19/08/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    19/08/2024
  • Piešķirts
    03/10/2024
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO221 Brăila
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,636,560.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,635,000.00 RON
Piedāvājuma atsauces numurs
2733861_2024PAAPD1493086
Apraksts

Līguma priekšmets ir uzkopšanas pakalpojumu sniegšana SC APT SA Braila piederošajās darba vietās, veicot visas konkursa specifikācijās norādītās darbības un saskaņā ar līgumā noteiktajām saistībām. Līgumslēdzēja iestāde skaidri un pilnīgi atbild uz visiem pieprasījumiem sniegt paskaidrojumus 11. dienā pirms piedāvājuma iesniegšanai noteiktā termiņa. Dienu skaits, līdz kurām var pieprasīt paskaidrojumus pirms piedāvājumu/kandidātu iesniegšanas termiņa: 18 dienas pirms piedāvājumu iesniegšanas termiņa.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.e-licitatie.ro
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.e-licitatie.ro
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
19/08/2024 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Pretul ofertei
Paredzamā vērtība
1,636,560.00 RON
Līguma galīgā vērtība
1,635,000.00 RON
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Astru Grup SRL
Pasta adrese:
Pilsēta: Braila
Pasta indekss: 810074
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.