Publications Office of the EU
Francija-Parīze: Celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Parīze: Celtniecības darbi

  • Publicēts
    09/08/2021
  • Termiņš
    20/09/2021
  • Piešķirts
    21/12/2021
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
siaap
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45000000 Celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
11,349,410.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
21S0154
Apraksts

les travaux consistent à réaliser l'ensemble du génie-civil portant sur les poteaux, la dalle de couverture et les renformis en béton du bassin de stockage et de restitution du site aval. Les parois moulées, la poutre de couronnement et le radier sont réalisés. Les travaux comprennent également la réalisation du local technique et de la bâche de réception des eaux chargées

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://marches-publics.siaap.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
11,349,410.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: maïa sonnier
Pasta adrese: 1 rue de l'antiquaille CS 10052
Pilsēta: Lyon
Pasta indekss: 69321
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: entreprise pinto
Pasta adrese: 48 Rue Jules Verne - bP 90114
Pilsēta: Fougeres
Pasta indekss: 35301
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: sade travaux speciaux
Pasta adrese: 346, rue du Maréchal Juin - bP 593
Pilsēta: Melun
Pasta indekss: 77005
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.