Publications Office of the EU
dažādu futbola un beisbola laukumu uzturēšana un uzturēšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

dažādu futbola un beisbola laukumu uzturēšana un uzturēšana

  • Publicēts
    11/06/2025
  • Termiņš
    11/07/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    17/07/2025
  • Piešķirts
    29/10/2025
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Lugo
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES112 Lugo
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77320000 Sporta laukumu kopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
270,513.72 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2025/C003/000019
Apraksts

dažādu futbola un beisbola laukumu uzturēšana un uzturēšana

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/07/2025 09:10
Izpildes vieta
CPV kods
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: mejora oferta tepe.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 12
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: menor precio ofertado .
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 35
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: oferta caucho .
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 15
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: oferta manta germinacion .
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 3
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: tiempo de respuesta.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: propuesta plan control interno calidad.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: propuesta plan de trabajo .
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 15
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: propuesta plan gestion ambiental .
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5
Paredzamā vērtība
270,513.72 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: CALFENSA PROYECTOS S.L.
Pasta adrese:
Pilsēta: LUGO
Pasta indekss: 27161
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.