Publications Office of the EU
Zviedrija-Falun: Zemes pārvietošanas vai rakšanas tehnika un saistītās detaļas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Zviedrija-Falun: Zemes pārvietošanas vai rakšanas tehnika un saistītās detaļas

  • Publicēts
    29/04/2019
  • Termiņš
    27/05/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    28/05/2019
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Falu Energi & Vatten AB
Izpildes vieta
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE Sverige
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
43200000 Zemes pārvietošanas vai rakšanas tehnika un saistītās detaļas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
FEV19/0048
Apraksts

Līgums attiecas uz pamatlīgumiem par mašīnām ar šoferiem par Falu Energi un Water ikdienas ekspluatāciju un apkopi.
Iepirkuma sistēmas ierobežojumu dēļ to izsludina kā atklātu procedūru, bet saskaņā ar uzaicinājuma iesniegt piedāvājumus noteikumiem uz šo līgumu attiecas sarunu procedūra.
reģioni

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Falu Energi & Vatten AB
Nacionālais reģistrācijas numurs: 556509-6731
Pasta adrese: Box 213
Pilsēta: Falun
NUTS kods SE
Pasta indekss: 791 25
Valsts: SWE
Galvenā adrese: http://fev.se
Elektroniski:
https://www.e-avrop.com/faluenva/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=42564
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
28/05/2019 00:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.