Publications Office of the EU
Spānija-Taragona: Skolas ēdināšanas nodrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Taragona: Skolas ēdināšanas nodrošināšanas pakalpojumi

  • Paziņots
    18/03/2022
  • Paredzamā publicēšana
    29/04/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Neaktīvs
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
CONSELL COMARCAL DEL TARRAGONÈS
Izpildes vieta
NUTS code: ES514 Tarragona
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES514 Tarragona
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
55523100 Skolas ēdināšanas nodrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,645,002.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
0072
Apraksts

Servicio de comedor para las escuelas:
-Guillem de Claramunt de la Secuita
-Ventura Gassol del Morell
Este servicio lleva implicito el suministro de comida, atención de los niños, gestión de cobros, realización de actividades en el tiempo de ocio...

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not applicable
Paredzamā vērtība
1,645,002.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.