Publications Office of the EU
Atklāta procedūra saskaņā ar grozītā Leģislatīvā dekrēta Nr. 36/2023 71. pantu par trīs dzesēšanas iekārtu iznomāšanu un pagaidu uzstādīšanu, lai apkalpotu Via Salaria 712, Romā esošo teritoriju - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Atklāta procedūra saskaņā ar grozītā Leģislatīvā dekrēta Nr. 36/2023 71. pantu par trīs dzesēšanas iekārtu iznomāšanu un pagaidu uzstādīšanu, lai apkalpotu Via Salaria 712, Romā esošo teritoriju

  • Piešķirts
    03/07/2026
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Istituto Poligrafico e Zecca dello Stato S.p.A.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
51510000 Vispārēja lietojuma ierīču un iekārtu uzstādīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
192,347.55 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Atklāta procedūra saskaņā ar grozītā Leģislatīvā dekrēta Nr. 36/2023 71. pantu par trīs dzesēšanas iekārtu iznomāšanu un pagaidu uzstādīšanu, lai apkalpotu Via Salaria 712, Romā esošo teritoriju

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Prezzo più basso
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
192,347.55 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Kineo Energy e Facility Srl
Pasta adrese:
Pilsēta: Bologna
Pasta indekss: 40129
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.