Publications Office of the EU
REZ Bayern _16h _JC Vogtland - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

REZ Bayern _16h _JC Vogtland

  • Publicēts
    09/01/2026
  • Termiņš
    10/02/2026
  • Piešķirts
    04/03/2026
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum Bayern, (mit Zuständigkeit für Bayern und Sachsen)
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
80000000 Izglītības un mācību pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
-1.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
701-25-16h-20343
Apraksts

Pasākuma koncepcija un īstenošana grūti sasniedzamu jauniešu veicināšanai saskaņā ar Sociālā kodeksa otrās grāmatas (SGB II) 16.h pantu Jobcenter Vogtland rajonā

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=828699
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=828699
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
-1.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: gsm GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kiel
Pasta indekss: 24103
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.