Publications Office of the EU
Francija-Grenoble: Profilaktiskie uzturēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Grenoble: Profilaktiskie uzturēšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    09/02/2016
  • Termiņš
    18/03/2016
  • Piešķirts
    07/06/2016
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Conseil général de l'Isère
Izpildes vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50324200 Profilaktiskie uzturēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
312,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
115,340.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
F16DIM-LDG01
Apraksts

Prestations de maintenance de l'ensemble des lots multi techniques ci-dessous:
chauffage — climatisation et plomberie
courants forts — courants faibles — protection et détection incendie.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Département de l'Isère
Pasta adrese: Direction des finances et du juridique, service de la commande publique, bureau: A106, 7 rue Fantin Latour, BP 1096
Pilsēta: Grenoble Cedex 1
Pasta indekss: 38022
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
CPV kods

50324200 - Profilaktiskie uzturēšanas pakalpojumi

50700000 - Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi

45000000 - Celtniecības darbi

Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
312,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
115,340.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Dalkia Centre Est
Pasta adrese: 2-4 avenue des Canuts
Pilsēta: Vaulx-en-Velin
Pasta indekss: 69120
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.