Publications Office of the EU
RO-Bukareste: Ar izglītību un pētniecības darbu saistītu ēku celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

RO-Bukareste: Ar izglītību un pētniecības darbu saistītu ēku celtniecības darbi

  • Publicēts
    04/05/2011
  • Termiņš
    17/05/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    17/05/2011
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45214000 Ar izglītību un pētniecības darbu saistītu ēku celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
500,000,000.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Tipurile de lucrari prevazute pentru acest acord cadru sunt urmatoarele:lucrari de constructii noi,lucrari de finisare,de instalatii,de reparatii si renovare la unitatile de invatamant preuniversitar de stat din sect 6, cf caietului de sarcini.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/05/2011 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
500,000,000.00 RON
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.