Publications Office of the EU
Portugāle-Amadora: Lauksaimniecības, saimniecības, zivsaimniecības, mežsaimniecības un saistītā produkcija - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugāle-Amadora: Lauksaimniecības, saimniecības, zivsaimniecības, mežsaimniecības un saistītā produkcija

  • Publicēts
    20/07/2022
  • Termiņš
    15/08/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/08/2022
  • Piešķirts
    06/10/2022
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Estado Maior da Força Aérea
Izpildes vieta
NUTS code: PT Portugal
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PT Portugal
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
03000000 Lauksaimniecības, saimniecības, zivsaimniecības, mežsaimniecības un saistītā produkcija
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,765,541.29 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Aquisição e fornecimento contínuo de géneros alimentícios para as Unidades da Força Aérea Portuguesa - OUT2022 a SET2024

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Estado Maior da Força Aérea
Nacionālais reģistrācijas numurs: 600010686
Pasta adrese: Av. da Força Aérea Portuguesa, 1
Pilsēta: Amadora
NUTS kods PT
Pasta indekss: 2614-506
Valsts: PRT
Galvenā adrese: www.emfa.pt
Elektroniski:
www.acingov.pt
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/08/2022 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
3,765,541.29 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: UPAL, União Panificadora da Amadora
Pasta adrese: R. Luís de Camões 25
Pilsēta: Amadora
Pasta indekss: 2610-091
Valsts: PRT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.